BMW vo zvodidlách

BMW

Dobšinský kopec 21.-22.6.2008

Prvá súťažná jazda v sobotu. Tretí od konca štartuje Otakar Krámsky na svojom BMW. Jeho jazda končí hneď v prvej zákrute po štarte / bývalý štart preteku /. V tej istej zákrute skončil svoju jazdu minulý či predminulý rok pretekár Nevěřil. Vtedy na vine bola rýchla jazda pri práve začínajúcom daždi. Toho roku bolo

REKLAMA: opatrím Vaše deti - viac TU

vidieť, že pred uvedenou zákrutou má rešpekt. No a čo Krámsky? Nuž na prvom obrázku je vidieť ako usporiadatelia pred štartom prvej ostrej jazdy v sobotu likvidujú z trate posypový materiál, ako likvidáciu zrejme unikajúceho oleja či inej kvapaliny z nejakého vozidla. Ako je vidieť z ostatných obrázkov už po nehode, tento sa nachádzal aj v spomínanej zákrute. Bolo vidieť, že mnohým jazdcom narobil dosť problémov.Krámsky hneď po vystúpení z havarovaného vozidla dal jasne najavo čo bolo príčinou jeho havárie. Schytali to najbližší usporiadatelia, ktorí boli nablízku. Ináč o pár zákrut vyššie skončil svoju prvú súťažnú jazdu aj J. Konček na svojom BMW. A pokiaľ sa nemýlim havarovalo ešte jedno BMW. Takže táto značka mala v sobotu smolu. Na záver snáď len toľko, že bolo sa na čo dívať a kto tento pretek navštívil určite nebanuje.

Text a foto: František Brezina

BMW

REKLAMA: Na predaj NISSAN ALMERA - super stav, prvý majiteľ, servis - viac TU

BMW

Zopár fotiek nafotil aj Tuning - pozrite ich TU

Kramsky

Chlapy pred dvoma rokmi poprsalo Kramsky sa zlakol dupol na brzdu a vletel do zvodidiel a uz nepokracoval ani na druhy den.Skoda ze taraz tiez havaroval.Je mi luto aj tych par nehod co bolo.V nedelu v poslednej jazde Krajci dostal hodiny na studnicke najprv ho smyklo vytlacilo kus na okraj na prach tam pridal,stocilo ho a ostal vysiet na podvozku kym ho vytlacili stratil asi 30 sekund.

Foto

Treba vedieť, kedy skončiť

Dnes sú už silnejšie autá, ako niekedy 130-tky R-ky. Brať poháre v triede, kde sú 2, max 3 autá, to asi nie je terno. Avšak dnes už v každej triede je aspoň aká - taká zostava. A pobiť mladých, zapálených jazdcov už nie je až tak jednoduché. Človek so šestdesiatkou na krku by už mal myslieť na svoje pohodlie a radšej chodiť hrať šachy do klubu dôchodcov ako riskovať na trati a robiť chyby. Treba si priznať, raz to musí prísť, kedy zavesíme pretekanie na klinec.

asi si to prestrelil aj s

asi si to prestrelil aj s tými pohármi aj triedami a skupinami, vidno, že sa v tom nevyznáš. pozri sa radšej na seba a nič nerieš ked nevieš

BMW

Len maličký detail, Konček nie na svojom BMW havarola, ale na požičanom. Včera bolo neskutočne veľa nehôd na trati a preto sa to celé aj pretiahlo, ale bolo výborne.

A pozicane bolo prave od

A pozicane bolo prave od Kramskeho :-)

Upresnenie

Do textu sa vludila nepresnost : Pred 2 rokmi na spominanom mieste nehavaroval pretekar Neveril, ale ten isty Ota Kramsky - takmer na centimeter tom istom mieste.

Vlado, a Nevěřil nemal

Vlado, a Nevěřil nemal tukes? Resp. na to mieste. A nebolo to nahodou vtedy, ked si bol na starte? Vies, to foto pod bilbordom :-)

Tukes Neveril

Roman, je to mozne, ja si vsak pamatam stopercentne Kramskeho - dost nas vtedy zdrzal. A ten billboard samozrejme tiez !!! :-)))))

ano pred dvoma rokmi to

ano pred dvoma rokmi to kramsky poslal uplne na to iste miesto...a ked si dobre spominam tak minuly rok tam za dazda vytocil hodiny Neveril

Ano bol to on....

Ano bol to on spravil hodiny ale ked sa otocil spravil najlepsi cas v tom treningu pokial sa pamatam. Tak to duril ze obmedzovac mu nonstop vrcal.... =)

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT