Loptoši ...

a

...

01.06.2019 sa konal už 8.ročník dňa detí, ktorý organizuje basketbalový klub LOPTOŠI. Tento rok to Loptoši poňali trocha inak a rozdelili deti do dvoch skupín: mladšie a staršie deti.
Pre mladších Loptošov bol pripravený pestrý program v parku, kde museli plniť rôzne zaujímavé úlohy: zhodenie plechoviek, skákanie vo vreci, hod na kôš, prekážkový beh a iné. Na jednotlivých stanovišťiach sa nachádzali aj pečiatky, ktoré znamenali na papieriku, že danú úlohu splnili.

Tie staršie deti to tento rok mali o trocha zaujímavejšie, ale aj zložitejšie. S deťmi sme sa vydali hľadať ukryté hádanky, skrývajúce heslá. Jednotlivé hádanky boli umiestnené v obchodoch na našom rožňavskom štvorcovom námestí. Starší Loptoši dostali aj mapu, podľa ktorej sa snažili nájsť správne miesto, kde sa hádanky môžu ukrývať. Po získaní všetkých riešení hádaniek, bola už len jedna úloha a to vyjsť po 150-tich schodoch na vrchol strážnej veže, kde bola ukrytá posledná pomôcka pre hlavné heslo, VÍŤAZSTVO.
Deti na to prišli pomerne rýchlo a tým sa nám potvrdilo, že majú logické myslenie. Ostávalo už len bežať do cieľa k trénerovi, ktorému trebalo oznámiť heslo. Ten deťom odovzdal občerstvenie za správne vylúštenie ich hlavnej úlohy.

Nakoniec sme sa všetci presunuli na štart, kde sme odovzdávali hlavné ceny. Mladším deťom medaile a starším poháre, samozrejme aj nejaké tie menšie drobnosti a sladkosti pre potešenie detského oka aj duše.

Po náročnom doobedí nás na Základnej škole Zlatá čakal chutný obed na zahnanie hladu. Pani kuchárky navarili chutný guláš, na ktorom si každé dieťa aj rodič veľmi pochutnali.
Po výdatnom obede mali deti prichystaní voľný program v podobe skákacieho hradu, voľnej telocvični na hranie spoločných hier, krásne počasie na šantenie po školskom dvore a maľovanie na tvár.

Deň detí sa nám aj tento rok vydaril a všetci sme šťastní, že nám dokonca vyšlo aj počasie. Za to, že sme deň detí mohli zorganizovať ďakujeme aj našim sponzorom: Brantner, Juraj Balázs, Mária Burdigová, Milan Dorkin, Ľubo Kasper, Juraj Keszi a Lesy Slovenskej republiky, odštepný závod Rožňava. Ďakujeme aj Barbore Tomkovej a Lukášovi Mésznerovi. Samozrejme ďakujeme našim trénerom a vedeniu klubu LOPTOŠI.

...

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT