Mesačník o turistike a kultúre v našom regióne

gemer

V poradí druhé číslo nového mesačníka GEMER.BIZ distribuuje v týchto dňoch spoločnosť Gemedia Rožňava. GEMER.BIZ je určený najmä pre obce, samosprávy, úrady, združenia a podnikateľov v oblasti turistického ruchu a turistických služieb v Gemeri s cieľom vzájomnej informovanosti o aktivitách, podujatiach, nápadoch a iných možnostiach, ako pozdvihnúť úroveň turistických služieb a ponuky Gemera. Užitočné čítanie však v GEMERBIZe nájde určite každý.

,,I keď je projekt iba vo svojich začiatkoch, má reálnu šancu naplniť svoje hlavné ambície - stať sa akýmsi centrálnym bodom pre všetky nápady a aktivity, ktoré sa v regióne Gemera uskutočnili, uskutočňujú, alebo plánujú v oblasti cestovného ruchu, kultúry a tradícií," uviedol pre Informátor Jaroslav Verlík zo spoločnosti Gemedia SK Rožňava. ,,Cieľ je jednoznačný - poskytnúť priestor na výmenu informácií a poznatkov medzi samosprávami a podnikateľmi. Gemer sa totiž dlhodobo nevie z turistického hľadiska predať. Návštevnosť je vzhľadom na obrovské množstvo pamiatok a krás žalostne nízky a zjavne tu chýbajú stimuly, ktoré by napomohli tento stav meniť. Zaostáva aj úroveň ubytovacích a stravovacích služieb. Určite je teda o čom písať - GEMER.BIZ bude aj o tom. V neposlednom rade môžu byť ťahúňmi aj kultúrne aktivity a podujatia, ktoré sa v regióne poriadajú v solídnom objeme, ich účinok sa však vzhľadom k slabej návštevnosti regiónu čiastočne míňa účinkom. GEMER.BIZ je ideálnym miestom na bezplatnú prezentáciu prakticky čohokoľvek," dodal J. Verlík.

Mesačník GEMER.BIZ je distribuovaný ako bulletin vyše tisícke starostov, primátorov a podnikateľov v regióne bezplatne prostredníctvom mailovej pošty v PDF formáte. Je však možné objednať si aj tlačenú verziu periodika, alebo sa prihlásiť na odber v PDF formáte na mail: gemerinfo@gemedia.sk. Prípadne je možné GEMER.BIZ sťahovať z domácej stránky GEMERINFO.SK (www.gemerinfo.sk).

GEMER.BIZ je súčasťou širšieho projektu GEMERINFO.SK, ktoré si kladie za cieľ poskytovať záujemcom o náš región absolútne komplexné informácie pre turistov - ubytovanie, stravovanie, pamiatky, príroda, rekreácia, oddych, dôležité telefónne kontakty, mapy regiónov.

gemer

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

JF spol s. r. o.

Prekladatelske sluzby

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT