Nové pracovné miesta na Mestskom úrade v Rožňave budú mať obrovský dopad na rozpočet mesta.

a

...

Primátor mesta Rožňava Michal Domik zrejme mení štruktúru mestského úradu. Teda dokopy by na mestkom úrade malo pracovať 5 zamestnancov navyše k pôvodnej, pedvolebnej štruktúre. Bude to mať ale aj nemalý dopad na rozpočet mesta.
...
Len taká malá matematika pri minimálnej, zákonom stanovenej mzde. Momentálne pri min...imálnej mzde 520 EUR dostane zamestnanec 427,11 EUR, no celkové náklady zamestnávateľa, teda cena práce je 703,04 EUR mesačne. Prirátajme k tomu stravné lístky po 3,80 na 21 dní, kde som ešte nerátal navyše náklady, jeden zamstnanec by úrad prišiel pri minimálnej mzde na 9394,84 EUR ročne, avšak treba ešte pripočítať ďalšie náklady ako napríklad, poviem obrazne: stolička, počítač, cestovné výdavky ... a iné nákladové položky.
...
Suma sumárum, 5 zamestnancov len pri minimálnej mzde zaťaží mesto za jedno 4 ročné volbené obdobie 187881,60 EUR. Keďže ale v navrhovaných funkciách určite nebudú sedieť ľudia v minimálnej tarife, dá sa tušiť, že táto cifra so bude točiť omnoho vyššie, kľudne by som predpokladal aj pol milóna EUR.

...

Len tak na porovnanie, len pri minimálnej mzde 5 pracovníkov za jedno volebné obdobie by sa dalo zrekoštruovať pri metrovej šírke 10 aj pol kilometra chodníkov, to je cena aj s DPH. Pri cene som vychádzal z materálov MÚ Rožnava 2018 https://www.roznava.sk/uploads/files/16.(1)(2)(3)(4)(5).pdf

...

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Kto je Váš favorit?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT