Skončili v priekope

Rudná

Rudná, 23.7.2008, niečo pred 14,00 hod.

Kúsok pred Rudnou v smere od Štítnika skončilo osobné auto po šmyku aj s prívesom v priekope, tovar bol rozhádzáný až v blízkom lesíku. Našťastie sa táto nehoda zaobišla len s materiálnou (nie malou) škodou na aute aj prívese. Túto nehodu som sa rozhodol priblížiť hlavne z dôvodu, že tento úsek je často veľmi šmykľavý, odohrala sa tu už nejedna nehoda. Dokonca pri vyťahovaní havarovaného vozidla som myslel, že sa táto kolízia rozrastie o ďalšie vosidlá, ktoré nedokázali bez šmyku dobrzdiť na danom úseku. Takže keď budete mať cestu týmto úsekom, zvýšte opatrnosť a znížte rýchlosť!

Text a foto: Roman Ocelník

Fotky priamo z nehody nezverejňujem z dôvodu prosby dotknutej posádky auta.

Rudná

Stalo sa niečo mimoriadne, a myslíte si, že by to malo byť zverejnené na tejto stránke? Chystá sa nejaká akcia, o ktorej by ste chceli dať vedieť? Vaše námety z Rožňavy a blízkeho okolia môžete volať alebo sms-kovať na 0903 141 621 - Roman Ocelník. Oznámenia o akciách športových, kultúrnych - no nie komerčných môžete mailovať na roman@ocelnik.sk

reakcia k článku

Musím dať autorovi článku za pravdu, sama som tú zradnú cestu od Rudnej po Rakovnicu otestovala. Tiež pršalo, išla som nie viac ako 80 km/h. Na aute taká škoda, že to môj manžel takmer neprežil (v aute nebol, len ako pre každého chlapa, tak aj pre neho je auto srdcová záležitosť)). Divá jabloň, aj keď nalomená, sa však zelená naďalej. Odvtedy mám v prípade zlého počasia na tejto ceste (a aj na iných) veľký rešpekt.

Chcem iba dodať,že aj z

Chcem iba dodať,že aj z druhej strany Rudnej bola dnes dopravná nehoda a to na rudňanskom kopci,kde pravdepodobne na žltom smarte dostal šmyk a narazil do zvodidiel a otočilo vozidlo o 180 stupňov ako keby šlo do Rožňavy.

a teraz ten smart... stoji s

a teraz ten smart... stoji s rozbitym predkom na jeho klasickom mieste... som tadial isiel v cera :D..a som sa pousmial... lebo som si myslel ze to auto tam stoji v kuse... ale to len majitel parkoval vzdy na tom istom mieste.....:D.... a cera ked som videl auto bez prednej pravej casti narazniku:D .... ma napadlo ze to auto asi nebolo pokazene.. ale ze majitel... je taky presny ze kazdy den zaparkuje to auto na presne to iste miesto ani o pol metra dalej :D...

ja som ho videl vcera na

ja som ho videl vcera na krizovatke smer do mesta :-) lavy predok nemal cely

Miesto pre Vašu reklamu

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ktorý obdchoďák v RV je pre Vás obľúbený?:

Minibager

vodoinštalatér

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA