Stáli v rade už o 5,00 hod ráno !!!!

obchodné centrum Rožňava

Rožňava, 28.8.2008

Dnes sa otvorili dvere obchodíkov v novom nákupnom centre v Rožňave na JUHU. Otvorenie sprevádzala vcelku kľudná atmosféra až na zopár incidentov, ktoré spôsobila elektro predajňa. Pred otvorením spustila mega reklamnú kampaň. Ľuďom nasľubovali lacný tovar, napr. rýchlovarnú kanvicu za 99 Sk, mikrovlnku za 699 Sk, DVD za 699 Sk, mobil Nokia 799 Sk ...  Avšak, uvedený tovar bol v obmedzenom množstve. Keď píšem v obmedzenom, myslím skutočne veľmi obmedzené množstvo, 10 alebo 20 ... kusov. Pri otváraní elektra teda vzniklo niekoľko vyhrotených situácií a konfliktov. Nebolo správne, že ponížili rožňavčanov.

Otvorenie OC prinesie do budúcnosti viac problémov. Ľudia idúci z Juhu do mesta sú naučení chodiť priamo cez stred križovatky a po ceste do mesta. Vedľa chodník zíva väčšinou prázdnotou. Čakáme, kým sa niečo nestane? Vraj máme nových mestských policajtov. Nemohli by usmerňovať ľudí v čase dopravných špičiek?

Text & foto: Roman Ocelník

Obchodné centrum Rožňava

otvorenie

som cakala kus viacej fotos, ale vdaka aj ta tieto :D ja bych tam tiez bola od 5tej,xikxi chodievala som aj na otvaranie inych komplexov.

Škoda, že nedokončený

Škoda, že nedokončený chodník práve v úrovni prechodu pre chodcov a detského ihriska si objektív nevšimol...na ani nie dvojmetrový úsek chodníka sa zámková dlažba už nezvýšila? Chodci tak mohli prejsť z cesty rovno do blata...Typické rožňavské... :-(

Chodníky.

Jajaj. Tých chodníkov k nákupnemu centru bude čochvíľa neúrekom. Všimol som si, že ľudia sú lenivý chodiť aj po tých, ktoré boli v rámci budovania nákupného centra vybudované. Jednoducho chodia krížom do kopca po tráve. Niekde som čítal, že ľudia su teľatá. Autorovi tohoto príspevku dávam za pravdu.

No to som si vazne nevsimol,

No to som si vazne nevsimol, sorry, ja pesi nechodim a toto mi uslo. Budem sa musiet niekedy peskom porechadzat.

K téme chodník...stačilo

K téme chodník...stačilo bynapríklad pár schodíkov v smere od Billy z parkoviska, vedľa ihriska a rovno sa pripojiť na prechod pre chodcov. To, ako je zrealizovaný prístup pre peších k OC je určite oku lahodiaci na výkrese projektanta, avšak absolútne nepraktický pre nakupujúcich chodcov. Preto sa nečudujme, ak si ľudia vychodia praktickejšie chodníky. Príkladov, kde sa praktická realita vzpiera výkresu, by bolo v Rožňave neúrekom - nielen pri novom OC...

Je úplne jedno v ktorej

Je úplne jedno v ktorej firme nechám peniaze na nákup. Pre rožňavské firmy? Tie tu zdierajú ľudí už niekoľko rokov a obohacujú len seba a nie Rožňavu príp. región. Nakoniec len malý počet živnostníkov odvádza štátu daň ktorú by mal. Daňový základ si stanovia sami lebo všetky veci si dávajú do nákladov. Takže štát z ních vôbec nič nemá. Veľmi málo podnikateľov z Rožňavy napr. sponzoruje nejaké kluby, kultúru alebo iné. Keby to tak spravili vtedy poviem že z týchto podnikateľov máme úžitok.

Otvorené

Konečne niečo narástlo aj na Juhu, nebudem sa vyjadrovať k otvoreniu, vždy keď sa niečo nové otvorí, je okolo toho velké HALOOO. Dôležitejší je dlhodobí prínos. Všetky obchody sú fajn, však tu dokopy nebolo nič a 1/3 obyvatelov Rožňavy už ozaj nemusí chodiť do mesta ozaj pre všetko. Mrzí ma len dve veci, chýba tu lekáreň, ktorú by ozaj privítal každý, ale na druhej strane nám uprostred sídliska pribudlo kasíno, ako keby nebolo dosť hracích automatov v tunajších pivárňach /krčmách/. To nám tu už nič iné ozaj nechýbalo...

Všetko je OK,ale bankomat

Všetko je OK,ale bankomat tu znovu nebude????!!!!!!!!!!!!????

Ludia su telata...

. A pocet kusov bol napisany na propagacnom letaku... A ludia su telata...

nechápem, prečo niekto

nechápem, prečo niekto píše že rožňavčania boli dezinformovaní. Na letáku bolo jasne napísané kolko kusov bude v akcii z každého tovaru. Ten kto to písal je asi z konkurenčného obchodu, alebo nevidel žiadny leták.

ELEKTRO

Čudujeme sa keď v elektre sa nedal kúpiť tovar s ktorým robili masívnu kampaň? Ja osobne nie, veď prečo neponížiť Rožňavu, keď vedenie a majitelia sú "ZÁPADŇARI Z Blavy". Len som zvedavý na kvalitu tých spotrebičov ktoré sú za takú cenu, aj keď uznávam že väčšina nás Rožňavčanov je v takej finančnej a sociálnej skupine, že je pre nich jediná alternatíva.A práve kôli tomu že nás v Rožňave je toľko menej solventných ľudí sa mohlo vedenie toho smiešneho elektra trochu viac zaoberať skladbou prvotnej ponuky - takže Roman - dobre že si na to upozornil - SÚHLAS!!!!

Elektro

Ja sa čudujem aj tým ľuďom ktorí vystáli ten rad. Ja osobne uprednostňujem Rožňavských predajcov elektra - nech sa rozvíja naše mesto a naši podnikatelia. Osobne som dlhoročným spokojným zákazníkom predajne EL-MIX - ktorá je v pomere cena a kvalita elektrospotrebičov viac než len konkurencieschopná reťazcom ako slávny OKAY. A keď je niečo v akcii - tak toho zaobstarajú dosť pre každého. Ak všetci plačeme prečo sa nič nerozvíja v Rožňave, tak prosím aj ostatných občanov patriotov, aby svoje tvrdo zarobené peniaze investovali do lokálnych predajní, a to sa týka všetkých služieb, nielen elektra. Len si vstúpne do duše - ak by sme nechodievali pre všetko do Košíc - tak časom aj v Rožňave by sa ponuka rozšírila - len treba mať trpezlivosť!!!

No na druhej strane su tu aj

No na druhej strane su tu aj firmy, co si neobjednaju reklamu u mna, aby som nebodaj nieco nezarobil a podporuju napriklad kosicanov. Je to tak.

ale hádam také firmy ťa

ale hádam také firmy ťa nemôžu naštvať... cesta do Košíc sa "oplatí" - za 64 km vodiča nameria min.2x mobilný radar a ešte aj tá Soroška. No, veď každý si je strojcom svojho šťastia...

Nie tak som myslel, budem

Nie tak som myslel, budem konkretny - objednanim reklamy v OLYMPE podporuju nasi podnikatelia kosickeho majitela, v Gemersku zase majitela z Trnavy ...

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

JF spol s. r. o.

Prekladatelske sluzby

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT