Pedikúra - manikúra  minibager

NAHNEVAL SA A DEMONTOVAL TABUĽKU S EVIDENČNÝM ČÍSLOM Z POLICAJNÉHO VOZIDLA

a

...

Uplynulý piatok policajti z bratislavskej PMJ spozorovali jazdu 52-ročného vodiča, ktorá viedla cez chodník, trávnatú plochu a následne cez ďalší chodník až na parkovacie miesto vyhradené pre telesne postihnutých. Nakoľko sa vodič dopustil priestupku, bol riešený hliadkou polície.

Keďže priestupca nesúhlasil s blokovým konaním a ani s prejednaním pred správnym orgánom, policajti ho poučili o tom, že sú v zmysle zákona v tomto prípade oprávnení zadržať mu tabuľky s evidenčným číslom.

Keď došlo k samotnému demontovaniu predmetných tabuliek z jeho vozidla, 52-ročný vodič sa rozhodol, že aj on odmontuje tabuľky s evidenčným číslom zo služobného vozidla polície. Následne vodič vytrhol tabuľky s evidenčným číslom z rúk policajta a odmietol ich vrátiť naspäť policajtom. Z toho dôvodu policajt opäť zobral predmetné tabuľky vodičovi. Situácia ,,vytŕhania“ tabuliek z rúk sa ešte jedenkrát zopakovala. Vodič sa zahnal s uvedenými tabuľkami na policajtov, pričom jedeného policajta z hliadky udrel. Nakoniec policajti použili voči vodičovi donucovacie prostriedky a obmedzili ho na osobnej slobode.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava 2 vzniesol obvinenie 52-ročnému Petrovi pre prečin útoku na verejného činiteľa.

...

minv

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.