Nočná školská žúrka

skola

Rožňava, 16.9.2008

Krčmový pohľad sa naskytol dnes ráno žiakom, učiteľom a návštevníkom základnej školy na Ulici pionierov v Rožňave. Okná zmaľované, navôkol flašky od alkoholu, nejaké nealko a plno špiny. Žeby niekomu chýbala škola počas predĺženého víkendu?

Text a foto: Roman Ocelník

alkohol a škola

Škoda reči

Ja len pridám, že to nebolo jediné miesto, ktoré bolo po predĺženom víkende zničené. Nám tak isto rozkopali dvere na letnej terase ako aj vchodové dvere na podniku. Už sme to nešli ani hlásiť, lebo škoda síl a reči. Aj tak Vám nikto nepomôže, iba vy sami. Tak ako aj minule. Sami sme si našli dotyčného, ktorý nám pernamentne robil škodu na majetku a sami sme si to z ním jasne a stručne vybavili. Odvtedy bol pokoj. A to je jediné možné riešenie.

:(

také niečo sa asi za päť minút urobiť nedá, pýtam sa, kde bola v tom čase dáka policajná hliadka? a čo okolie, obyvatelia z blokov oproti, to si nikto nič nevšimol? alebo čo sa ma netýka to nevidím?

Si asi ďalší mudrlant,

Si asi ďalší mudrlant, čo je po boji generál.

nechcem byt hlúpy a

nechcem byt hlúpy a vyzerat staro ,ale ešte ma fakt niekto taký sprostý názor ako naši poslanci že dieta si nezaslúži trebárs za takéto volačo pár po zadku ,a to aj od učitela aj doma.alebo im za to všetko ako pekne vedia pit a malovat podakujme? zamyslime sa všetci , a ruku na srdce nie sme tak náhodou na vine my rodičia? to netvrdím že sme boli o mnoho iný ale aj malý vandalizmus sa trestal a nik z nás si nedovolil voči škole i spoločnosti to čo dovolíme týmto deckám.otázka znie ked dnes toto zajtra čo?

Nemyslím si že je to

Nemyslím si že je to hlúpe a staromódne ale určite keď si zoberieme nejakých 10-15 rokov späť toto nebolo,aspoň nie v takom množstve ako dnes.Nehovorím aj za našich čias bolo zopár jednotlivcov vytŕčajúcich z davu ale mali sme v prvom rade rešpekt voči pedagógom a vedeli sme že aj keď niečo vyparatíme budeme musieť niesť za to následky.Táto doba je iná ale možno by stačilo trocha na naše deti pritlačiť a byť prísnejší,chodila som na ul.Pionierov a bolo tam zopár učiteľov ktorí keď vstúpili do triedy tak sme boli ticho ako myšky,bol tam trochu aj strach ale hlavne sme si ich všetkých vážili. Ale zamyslieť by sa mal každý nad sebou sám a rozhodne netreba nad všetkým okolo nás zatvárať oči a tváriť sa že nás sa to netýka.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT