Pasca pre chodcov?

semafor

Aktualizované Takáto pasca čaká chodcov smerujúcich z mesta na stred, juh v Rožňave. Odvrátený semafor ich čaká na prechode pre chodcov pri OD BILLA. Chodci majú len jednu možnosť, prechádzať podľa zvukovej signalizácie. Sám som si vyskúšal prejsť cez tú križovatku, no nie je to vôbec jednoduché. Podľa vyjadrenia okolostojacich taxikárov tento stav pretrváva už niekoľko dní. Treba čakať, kým nedôjde k dopravnej nehode? Kým niekto neskončí pod kolesami auta? Kto bude potom zodpovedný ???

Roman Ocelník, 26.3.2008

Teraz (26.3. cca 14,00 hod.) som išiel okolo a už je to OK.

semafor

O.K.

Nič nie je O.K.. V tomto meste je toľko dopravných nezmyslov, že O.K. to bude až sa konečne niekto zobudí a začne robiť to za čo je platený z našich daní. Ak niekto chválil v predchádzajúcom článku nového dopravného inžiniera na našej polícii, tak ho chválil predčasne. Nič sa nedeje. Pár vymenených značiek a to je všetko. Až sa niekto bude sťažovať ministrovi vnútra a pošle mu aj fotodokumentáciu bude na OR PZ v Rožnave frmol. Tak nech čakajú dalej. Na každého raz dôjde.

Semafor

Ešteže si niektoré hlúposti všímajú občania mesta. Nech sa policajti na mna nehnevajú ale tým je to šumifuk. Tí čo za to zodpovedajú alebo by si tieto veci mali všímať v prvom rade eventuálne ich hlásiť svojim kolegom sú u polícií na dve veci. Každý tuší na aké. Páterova - Stítnicka = otočená dopravná značka zákaz vjazdu všetkých vozidiel v jednom smere / pri mototechne/. Som zvedavý do kedy. Zbytočné zametanie a polievanie v meste pokračuje dalej. Zostáva len konštatovať - "Ako u debilov".

ZNAČENIE

Policajti za semafóry a značenie v meste nie sú zodpovední....za to je zodpovedné mesto...to len pre informovanosť..

Značenie

A ešte niečo. Ked viem z auta vystúpiť ja a značku otočiť správnym smerom, prečo by to nemohol urobiť policajt? Je to pod jeho úroven? Jasne on za to nie je zodpovedný. Až sa tam kvôli tejto značke tam stala smrteľná dopravná nehoda a niekto by vedel dokázať, že pred nou tam stálo policajné auto/npr. za účelom nákupu v mototechne/, títo policajti by skončili na dlaťbe.

Značenie.

JOJO nepochopil si. Ked si to vie všimnúť jednoduchý občan mesta, prečo by si to nemal všimnúť policajt. A pokiaľ to nie je vec policajtov ale mesta, tak potom asi to značenie v meste /nelogické/ im vôbec nevadí. Kto iný by mesto na tieto hlúposti mal upozorniť. Alebo čím viac dopravných nehôd tým lepšie? Ved lietajú po meste celý den. Ak by každý uvažoval štýlom, že mna sa to netýka, tak by všetko riešilo pár ľudí na radnici. No a tí majú iné pre nich výhodnejšie problémy. A ked som raz riadiaci funkcionár polície tak si vydobyjem právo byť pri tom ked sa dopravné značenie obnovuje. Ale to by bola práca naviac.

Hej, na Paterovej tu otocenu

Hej, na Paterovej tu otocenu som si vsimol asi vcera ci dnes rano, ako rozospaty som z toho bol kus hlupy, kym mi nedoslo, ze je otocena :-)

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

V Rožňave plánujú postaviť predajňu MERCURY MARKET:

Minibager

Poruchová služba NON - STOP PRÁCE VODA - KÚRENIE - KANALIZÁCIA

Miesto pre Vašu reklamu

faktúry Mesta Rožňava

MEDIÁTOR Mgr.; MSc. Erika Ocelníková

PNEUBOX

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Vstavané skrine

Kozmetický salón PERFEKT