Pedikúra - manikúra  minibager

Ach tá zeleň

jazda autom po tráve

Zaujímavé fotografie nám do redakcie zaslal náš čitateľ František Brezina. Pri pohľade na nich som zo začiatku veľmi nechápal, veď ľudia si často skracujú cestu prechodom cez trávnik, je to snáď bežný jav, keďže ešte za čias ... sa chodníky riešili nie podľa potreby, no zrejme podľa fantázie vtedajších architektov. Avšak ak si tie fotky pozriete pozornejšie, zarazia Vás stopy od áut. Je to na sídlisku JUH v Rožňave v priestore Edelényskej ulice. Skúste vyjadriť Váš názor na túto tému v diskusii.

Upozornenie! Pridané komentáre, ktoré nesúvisia s danou témou, alebo budú vulgárne, neslušné, prípadne inak nevhodné budú zmazané!

.jazda autom po tráve

Vandalizmus.....

Dnes som sa tam bol pozrieť. Vedľa už zničenej trávy sú nové stopy po kolesách. Asi preto aby si dotyční vodiči ktorí tade chodia nezašpinili autá. Ako to nazvať - no len ako vandalizmus najhrubšieho zrna. Držme dotyčným vodičom palce. Ze prečo? No preto aby ich pri čine neprichytil niekto, komu dôjde trpezlivosť a zakrúti im krkom. Rád by som vedel ako by sa dotknutí vodiči zachovali, keby niekto brázdil po ich záhradach.

Súhlasím so

Súhlasím so všetkým....ale skúste sa prísť pozrieť niekedy ráno keď ide človek do práce,že ako má odtiaľ vyjsť,rád by som prešiel po chodníku,ale nedá sa,lebo aj ten je blokovaný naprieč zaparkovaným autom,pokiaľ sa parkuje pred blokom 1991 v dvoch radoch a ešte tomu bránia zablokované chodníky,tak niet inej možnosti...žiaľ

Zábradlie

Ani to zábradlie podľa mna nepomoze. Veď dokedy by tam bolo? Naši spoluobčania by mali aspon na pivo..... edit/// ozaj / info / mohol by si sa kuknuť na juh kde teraz stavaju OD, ten bordel / blato / na ceste, videl som tam dneska aj políciu.

Uz to bude

Ano, prave na tom pracujem.

zábradlie

Treba na tieto úseky osadiť zábradlie a bude pokoj. Myslím si. Vodičom sa nechce ísť naokolo po jednosmerke a tak si to skracujú. Alebo osadiť vyššie obrubníky no proste to treba riešiť.

treba sa pozrieť,že prečo

treba sa pozrieť,že prečo tade chodia autá..je to z núdze cnosť..vôbec nie kôli skratke...treba sa prísť pozrieť občas ak sa odtiaľ nedá dostať....potom zmeníš názor, možno si aj zanadávaš....

Zmena názoru...

Určite nezmením názor, pretože to isté sa môže prihodiť mne. Tiež by som bol nútený ísť po chodníku ale nie po tráve. Pozorne si pozri obrázky alebo sa tam chod pozrieť a zistíš, že sa tade dá vyjsť aj bez toho aby som jazdil po tráve. Alebo niektorí vodiči nevedia cúvať? Nemajú odhad? Potom nech radšej nejazdia vôbec. Bavme sa o konkrétnom prípade. Ak máš iné poznatky z mesta aký problém ich zverejniť. Celé to prečo beriem ale ak sa dobre pozrieš na snímky alebo sa tam pôjdeš pozrieť tak tade muselo auto prejsť najmenej 50 krát. Chodia tam auta dennodenne, vždy boli chodníky zablokované priečne postaveným vozidlom?

Presne tak,ja som tade šiel

Presne tak,ja som tade šiel len keď bol chodník zablokovaný..ja tu totiž bývam a chodím, ak musím, tak len keď idem ráno,alebo v noci keď musím vyjsť a iná možnosť nie je. Ja s cúvaním probém nemám...to mám nacvičené niekoľko kát týždenne, len auto nemá krídla:o))) žiaľ..nedokáže preskočiť za mnou stojace auto..tento problém je asi rok starý, preto vidieť tie koľaje..a ja svoj názor nemením..skrátka treba skúsiť pozorvať toto priestranstvo dlhšie..po tráve zásadne nejazdím,iba v nevyhnutnom prípade...treba si prísť skúsiť...nie je to med lízať

To nebolo o tom, že tam

To nebolo o tom, že tam chodí možno aj 30 áut. Ved ked sa ináč nedá tak žiadný problém. Nikto nehádže všetkých tridsiatich do jedného vreca. Pokiaľ viem chodia tam takýmto spôsobom dve autá. Takže tí, ktorí tade jazdia, pretože musia, tých sa článok netýka a netreba sa rozčulovať. Pokia autor článku "Presne tak......,tvrdí, že po tráve nejazdí tak je to O.K.

To nebolo o tom

Moja reakcia nie je emotívna,len žiaľ ten kto to fotí,možno vôbec nepozná problematiku,takže preto snáď sa zdalo,že reakcia je presiaknutá emóciami a hnevom....ako lacký názor je jednoznačne taký,že sa tam bezohľadne jazdí...áno viem,že tam niekto chodí aj keď snáď nepotrebuje

zábradlie

Je otázkou, či kompetentní čítajú túto stránku. Na stránke roznavanet.sk sú E-mail zodpovedných. Treba bombardovať ich.

Zodpovední.....

Práve sa chystám osloviť pána primátora eventuálne mu idem oznámiť adresu tejto stránky. Nie je to reakcia na príspevok "zábradlie" na to som prišiel aj sám, že z kompetentných túto stránku nik nečíta. Už snád budú.

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.