Pedikúra - manikúra  minibager

Tentoraz nie križovatka Košická?

križovatka Štítnicka   Dajme trochu vydýchnuť Košickej. Od nášho čitateľa som dostal tip na  ďalšiu. Požiadal ma, aby som rozprúdil debatu na tému križovatka Štítnicka, Janka Kráľa (od polície a starej nemocnice) a Jarná (od Katastrálneho úradu). Aj keď neprekvitá nehodami, predsa len nášmu čitateľovi nesedí. Ako som sa zamyslel, veľakrát idúc z Jarnej vľavo na Štítnicku (opravujem - rovno na Janka Kráľa) mám aj ja problém prejsť, keďže v smere od Janka Kráľa sa vodiči tlačia na Štítnicku vľavo. Mimochodom, dlho mám v žalúdku jedinú križovatku na Okružnej ulici, no tú si zoberieme na mušku neskôr. Sa čudujem, že tam ešte nikto riadne “nepráskol”. Takže ak máte nejaké pripomienky ku križovatke Štítnicka, Jarná, Janka Kráľa, vyjadrite svoj názor v diskusii. (Roman Ocelník)

križovatka Štítnicka

Upozornenie! Pridané komentáre, ktoré nesúvisia s danou témou, alebo budú vulgárne, neslušné, prípadne inak nevhodné budú zmazané! Bodka.

krizovatka

Ked uz o krizovatkach, tak je umenie od VUB prejst rovno na Stítnicku.To este nikto nezbadal?

... prepacte ale riesite tu

... prepacte ale riesite tu také banality ze mi rozum zastava. Pište radšej o tom čo za svinstvá sa robia na Meste kto to všetko riadi kto je koho bábka a pre koho kope - na to upozorňujte !!! Ľuďom oči otvárajte to je osožnejšie a akútne a nie križovatky. Moj tip a navrh hned sfleku je : Nech sa ludia vyjadria a kompetentný povedia ako je možné ( a kto sa zase nahrabal ) že verejné WC stali mesto cca 2.000.000,-Sk. Pozrite sa na to a usudte ci to tolko stalo !!! Ďalsi tip je : ihrisko na Juhu za cca 18.000.000,-Sk

vysvetlenie

pekný večer .Tak ja som mal ten problém :-D Potrebujem vysvetlenie kompetentných . Ja viem tak že musím datˇprednost vozidlu idúceho od Vargového pola ak ja vychádzam od polície do lava smerom ku Krasu a to tak že vojdem do križovatky dám prednostˇa pokračujem dalej .

mno podla mna je tato

mno podla mna je tato krizovatka fpohode. kazdy den idem cez nu a zatial sa my nesdala byt nejaka neprehladna. akurat ked tak z jarnej, lebo vo vyhlade zavadzia budova skodovky. ale kruhovy objazd by sekol :)

Miesto pre Vašu reklamu

Voľby NR SR 2020

Reklamná agentúra Rožňava

Komunálne voľby 2018

recepty

Rožňavské absurdity

Voľby do VÚC 2017

Priestory na podnikateľské účely na prenájom

útulok pre zvieratá

Ranč Jovice

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

dopravná nehoda

Šípkarský klub Rožňava

...

Počasie Rožňava tu

...

Miesto pre Vašu reklamu

Staršie reklamy - klik TU.

Anketa

Ste za pešiu zónu bez áut na Námestí baníkov v Rožňave?:

Minibager

faktúry Mesta Rožňava

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

Miesto pre Vašu reklamu

.